Podziękowania ślubne

Magnes Sześciokąt - Dąb Magnes Sześciokąt - Dąb
Cena:

3,50 zł

szt.
zobacz więcej
Magnes Sześciokąt - Tik Magnes Sześciokąt - Tik
Cena:

3,50 zł

szt.
zobacz więcej
Brelok Ślubny - Sosna Brelok Ślubny - Sosna
Cena:

3,50 zł

szt.
zobacz więcej
Brelok Ślubny - Dąb Brelok Ślubny - Dąb
Cena:

3,50 zł

szt.
zobacz więcej
Brelok Ślubny -Zielony Brelok Ślubny -Zielony
Cena:

3,50 zł

szt.
zobacz więcej
Brelok Ślubny - Tik Brelok Ślubny - Tik
Cena:

3,50 zł

szt.
zobacz więcej
Magnes Ślubny - Serce Tik Magnes Ślubny - Serce Tik
Cena:

3,50 zł

szt.
zobacz więcej

Podziękowania ślubne

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka. Każdy z Nas chce aby ten dzień był najpiękniejszy i wyjątkowy. Chcemy być z całego serca zadowoleni ,ale chcemy również aby goście, którzy Nam towarzyszą w tak pięknym dniu okazali ogromny zachwyt. Wychodząc Wam na przeciw stworzyliśmy w naszym sklepie e-przestrzeń w której znajdziecie piękne podziękowania dla Gości weselnychPodziękowania ślubne stworzyliśmy w formie breloków w różnych wariantach oraz drewniane magnesy ślubne, breloki czy inne upominki. Ślub oraz przyjęcie weselne to jeden z najważniejszych dni w życiu. Drewniane podziękowania ślubne to cudowna niespodzianka aby podziękować wszystkim gościom, którzy towarzyszyli Nam w tak pięknym dniu. Pięknie też będzie zdobił stół podczas przyjęcia.

Dlaczego podziękowania ślubne dla gości?

Drewniane podziękowania dla gości weselnych wykonaliśmy w kształcie koła oraz serca z wygrawerowanym napisem ze sklejki. Magnesy pomalowaliśmy w czterech kolorach: palisander, tik, dąb, oraz sosna.  Podziękowania dla gości weselnych, drewniane magnesy weselne będą również świetną pamiątką na wiele lat, którą można przyczepić na lodówkę. Gwarantujemy, że będą świetnym i oryginalnym upominkiem. Podziękowania ślubne dla gości  świetnie też będą służyć jako dekoracja i zdobić stół weselny podczas uroczystości. Każdy drewniany magnes wykonaliśmy w 100 procentach ze sklejki naturalnej. Gwarantujemy, że Nasze rustykalne drewniane podziękowania dla gości weselnych jakimi są: drewniane magnesy weselne, breloki i inne upominki  w kształcie  koła oraz serca wywołają również zachwyt na twarzach gości. Bardzo miłym i wdzięcznym gestem jest podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Ślubu Wesela. Podziękowania dla gości weselnych będą przywoływały tę uroczystość w pamięci gości i z pewnością wszyscy docenią ten miły gest.

Jak zamówić podziękowania dla gości weselnych?

Każda ważna uroczystość wymaga pięknej oprawy. Warto również zadbać o gości i podziękować im za obecność i przybycie, a Nasze rustykalne drewniane dodatki jakimi są drewniane podziękowania dla gości weselnych bedą świetną opcją! Jak zamówić podziękowania  ślubne dla gości? To proste ! Wyszukaj ulubione rustykalne dodatki jakimi są podziękowania ślubne, wybierz odpowiednią ilość, a następnie w prosty sposób dokonaj zakupów w Naszym sklepie. My dostarczymy Twoje rustykalne dodatki drewniane jakimi są podziękowania ślubne pięknie zapakowane pod wskazany przez Ciebie adres. Zapraszamy do zagłębienia się w całym Naszym asortymencie, może coś jeszcze przykuje Wasze oko. Zapraszamy również do polecenia Naszego sklepu swoim znajomym, miłe gesty cieszą. Mamy bardzo szeroki asortyment w różnych kategoriach. Wszystkie nasze rustykalne dodatki robimy z drewna. Kochamy drewno, styl boho oraz klimat rustykalny. Tworzenie nowych dodatków sprawia nam ogrom przyjemności i satysfakcji. Cieszymy się i jest nam bardzo miło, ze dzięki Wam robimy to co kochamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl