Ślub

 

Ślub to jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu. Pragniemy Wam przedstawić ślubne drewniane dekoracje, które na pewno będą niesamowicie podkreślać ten wyjątkowy dzień. Jeśli planujesz swój ślub w stylu rustykalnym to nasze rustykalne dodatki będą strzałem w dziesiątkę. Jednym z ciekawych przedmiotów jest drewniana księga gości dostępna w różnych kolorach drewna. Kolejną ciekawą pozycją jest drewniane pudełko na koperty, a także drewniane pudełko na obrączki, mamy możliwość także kupna takiego zestawu który spełni wasze oczekiwania. Rustykalne dodatki nadają niesamowitego efektu np. przy pozowanych sesjach fotograficznych. W naszym sklepie znajdziecie: pudełka na obrączki, pudełka na koperty, drewniane pudełka na pendrive, drewniane zaproszenia na ślub, różnego rodzaju drewniane księgi gości, tabliczki na krzesła do kościoła, drewniane tablice rejestracyjne, tabliczki na oczepiny, drewniane wieszaki, zawieszki na alkohol, galanteria czyli specjalne skarpetki, które będą świetnie wyglądać przy przygotowaniach, winietki z szyszek, winietki z drewnianych krążków, winietki na podstawkach drewnianych, a także drewniane toppery na każdą okazje.

Najlepszym sposobem jest kupno u nas całego zestawu w Twoim ulubionym kolorze. Posiadamy w ofercie zestaw z drewnianym pudełkiem na koperty, na obrączki i wieszakami lub zamiast wieszaków księga gości. Jeśli chcesz coś zmienić dodać w naszych zestawach zapraszamy do kontaktu. Jeśli masz jakiś pomysł, a nie posiadamy tego w ofercie zapraszamy do kontaktu postaramy się sprostać wyzwaniu i wykonać to dla Państwa.

Drewniane dodatki na ślub są świetnym sposobem na udekorowanie swojego najważniejszego dnia w swoim życiu. Jeśli planujesz swój ślub w stylu rustykalnym lub boho to świetnie trafiłeś/trafiłaś. Posiadamy w ofercie dużo drewnianych dodatków które są w pełni personalizowane, jeśli masz pomysł na indywidualny napis np. na drewnianym pudełku na koperty lub drewnianym pudełku na obrączki to napisz do nas. Rustykalne dodatki na Twój ślub są jedyne w swoim rodzaju, a także ekologiczne. Styl rustykalny lubi dużą ilość drewna, mchu, sznurków jutowych, gałęzi, szyszek i suszonych owoców. Księga gości rustykalna będzie świetnym pomysłem, aby zachować wspomnienia i utrzymać rustykalny styl, goście weselni na pewno będą zachwyceni takim stylem. Słowo rustykalny ma duży związek z wsią pachnącym drewnem i bliskością z naturą. Nasze rustykalne dekoracje są proste i minimalistyczne, za to bardzo eleganckie i wykonane z dużą dbałością o szczegóły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl