Ciekawe dekoracje Wielkanocne
Ciekawe dekoracje Wielkanocne

Święta Wielkanocne to najważniejsze święta ,szczególnie dla Nas Polaków. W te dni odbywamy czas spokoju, radości i celebrujemy Wielkanoc w najpiękniejszy sposób jaki możemy. Rok 2022 nie jest rokiem jakim byśmy chcieli aby był. Jest to okropnie trudny i ciężki czas nie tylko dla Nas, ale dla wielu osób na świecie. Rok 2022 zaczął się niepewnie i przyniósł Nam wiele zmartwień, ale czy mamy z tego względu rezygnować z celebrowania Świąt Wielkanocnych? Otóż nie! Spędźmy je w jak najpiękniejszy sposób z radością, wzajemnym szacunkiem, drobnym upominkiem i bezinteresowną pomocą drugiemu człowiekowi. Drewniane, rustykalne dekoracje wielkanocne zrealizowaliśmy z okazji Świąt Wielkanocnych. Miłą niespodziankę wielkanocną wyraź w tak piękny sposób jak My! 

czytaj całość »
Pomysły na prezent Dzień Babci i Dziadka
Pomysły na prezent Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka, czyli święto obchodzone w Polsce 21 oraz 22 stycznia każdego roku zbliża się wielkimi krokami. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w Naszym życiu, niegdyś zastępują Nam nawet Rodziców. W dniu ich święta staramy się podarować im najpiękniejsze prezenty, złożyć wspaniałe, szczere życzenia, podziękować im za ich ciepło, dobro, piękne serce i świętować z Nimi ten wspaniały czas. Dziadkowie to osoby bliskie Naszemu sercu, które zasługują na najlepsze i najpiękniejsze prezenty z okazji ich święta i nie tylko. 

czytaj całość »
Świąteczne prezenty. Czyli czym zaskoczyć w te święta!
Świąteczne prezenty. Czyli czym zaskoczyć w te święta!

Świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami. Wspaniały zapach pierniczków, wigilijnych potraw, pięknie spędzone chwile z najbliższymi, z rodziną i tak bardzo mocno wyczekiwane prezenty. Święta Bożego Narodzenia to niewątpliwie najbardziej wytęskniony czas dla Nas wszystkich. W ten cudowny okres chcemy zaskoczyć swoich bliskich i podarować im najpiękniejsze prezenty prosto z serca.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl